Catering , oslavy, večírky, svatby

 

 

Rodinné oslavy, párty, firemní večírky

Plánujete firemní večírek, oslavu narozenin, svatbu nebo třeba setkání spolužáků? Naše restaurace je ideálním místem na uskutečnění setkání všedních i nevšedních.

Catering

Máte v plánu uspořádat firemní večírek či soukromou oslavu, party, svatební hostinu či jinou akci a potřebujete dodat veškeré pohoštění? Kvalitní občerstvení patří mezi nejdůležitější části každé oslavy, proto naše restaurace poskytuje veškeré služby týkající se právě cateringu na narozeniny i svatby.
Zajišťujeme catering od plánování přes samotnou realizaci až po úklid. Žádné přání pro nás není překážkou.

svatby

Zařídíme Vám svatební den na klíč: hostina, fotograf, výzdoba, květiny – prostě vše, co k vašemu velkému dni patří

Nechcete čekat a vzít si svou drahou polovičku, ale bojíte se, že tak narychlo to nebude možné? Stres nechte stranou, u nás se vám o vše postaráme. Ať už Vám odpadlo místo svatby, či potřebujete svatbu ještě například před porodem – Pevně věříme, že jsme to pravé místo, kde si svatbu užijete jako v pohádce.

Firemní večírky a oslavy

Pokud stále tápete a hledáte to správné místo na zorganizování firemního večírku až pro 50 lidí neváhejte a obraťte se na nás. Nabízíme rezervaci celého prostoru restaurace a speciální menu dle vašeho výběru. Kvalitní pivo a jídlo je u nás jistotou stejně tak jako profesionální obsluha. Na Základně se lze dohodnout i na programu ať už preferujete živou hudbu, dj . Nic není nemožné.

Fotogalerie cateringu

 otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek
11:00 – 23:00

Pátek - Sobota
11:00 – 00:00

Neděle
11:00 – 23:00

Tel: +420 770 634 443

Kontakt

BOOR STEAK RESTAURANT

Na Potůčku 2, 104 00 Praha 22 - Uhříněves